Recenzie

Podeľte sa so svojou skúsenosťou a pomôžte vylepšiť tento obchod

5/5

56 názorov na “Recenzie”

 1. Ďakujem za súčiastky na bojler Ariston, včera objednané dnes prijaté a namontované už pekne hreje.
  Perfektný prístup.
  Doručenie rýchlo.
  Dobré ceny.
  Budem šíriť spokojnosť medzi ľudmi kde sa majú obrátiť ak budú potrebovať pomoc.
  Musím naozaj chváliť, lebo tento pán si iné nezaslúži.
  Keby bolo viac takýchto ľudí na našom Slovensku.

  Ďakujem a prajem mnoho spokojných zákazníkov.

 2. Branislav Cigánik

  Večer 20:15hod napísaná otázka k ložiskám, 22:04hod prišla odpoveď. Na druhý deň ráno ložiská objednané a na tretí deň prišli. Kúpil som alternatívne ložiská. Práčka Electrolux funguje ako nová a hlavne to ticho 🙂

 3. Super topné teleso vymenené vďaka návodu ktorý som našiel na tejto stránke.
  Perfektný predajca vrelo odporúčam náhradný diel ihneď po zaplatení doručený na ďalší deň .
  Pračka perie a hreje vodu ako má .
  Milan Košice .

 4. Peter Halán

  Veľmi ochotný a príjemný pán. Jeho prioritou je viac všetkým ľuďom pomáhať a až potom predávať.
  Je to človek s ochotným srdcom.
  Ďakujem.

 5. Nepíšem slovné recenzie, ale vám musím – Ďakujem, za neuveriteľne rýchle vybavenie objednávky! Na druhý deň som mala súčiastky doma! Dokonca som si dokázala vymeniť aj sama podľa videonávodu /pružina dvierok bubna/. Na stránke sa výborne orientuje aj keď som úplný laik. Ešte raz ďakujem, a želám vám veľa úspechov. Ľudmila

 6. No moja skúsenosť nie je úplne v poriadku,lebo objednal som si pár veci v pondelok a dnes je streda a nikto sa mi ani neozval!Verím že je to dobrá fi.ale keď napíšu že dodanie do 24hod.tak si myslím že by to tak malo byť!Som sklamaný!(Snáď mi to vôbec príde?!)

 7. Nezvyknem písať recenzie, len nadšenie z Vášho prístupu mi nedalo napísať pár viet.
  V prvom rade ďakujem za rady, ktoré máte na web stránke, za rady cez telefón a za veľmi expresné dodanie!!!!!!!!!!!
  špirála je vymenená a práčka funguje!!! Do 24 hodín som mal špirálu doma!!!!!
  Veľmi pekne ďakujem a prajem veľa pracovných aj osobných úspechov.
  Pekný deň prajem

 8. Irena Strapková

  19.9.2023 objednané o13 hodine dnes 20.9.2023 o 12 hodine v Packete fortuna Sliač. Objednaná privodna hadica aquastop na umývačku riadu Beko. 14.45 vymenená umývačka ide ako nová.Spokojnosť na 100% a až neuveriteľne rýchle dodanie. Ďakujem Strapková

 9. Chtěl bych tímto e-shopu teleso.sk a především panu Krakovskému poděkovat za skvělý zákaznický servis. Obrátil jsem se na něj před 2 týdny se žádostí o radu ohledně vhodných ložisek pračky AEG Lavamat. Odpověděl i o víkendu v nočních hodinách, doporučil kompatibilní neoriginální ložiska (upřímně nijak jsem na levnější náhradě netrval a pokud by mi doporučil dražší originál, byl bych pořídil ten – mimochodem všem to doporučuji!). Posléze mi hned v pondělí zaslal zboží Zásilkovnou z SK do ČR a do 24h jsem měl balíček na výdejním místě. Následně mi ještě poradil jak gufero namazat a nasadit. Bohužel ne jeho vinou se oprava nepodařila. A sice jedno z ložisek se hned po výměně po 2 praních vysypalo. Já se domníval, že problém je jinde a trvalo mi další 2 rozebrání pračky a následně vyjmutí obou nových dílů, než jsem zjistil, že je e-shopem doručené ložisko vadné a pračka díky němu vydává nepředstavitelné zvuky. Opět jsem p. Krakovského o týden později po první objednávce o víkendu kontaktoval, abych se domluvil jak ložisko reklamovat. Zaslání zpět by činilo minimálně polovinu jeho pořizovací ceny. Pan Krakovský mi řekl, že mi důvěřuje a po popsaných problémech mi zašle nový kus zdarma. Já si nebyl jistý ani druhým kusem, do kterého vnikla díky poruše prvního ložiska a házení osy bubnu voda a tak jsem si zaplatil další nový kus (ten nereklamovaný + tubu vazelíny + dopravné) s tím, že vyměním raději opět obě levé i pravé ložisko. Objednávka tentokrát dorazila za 2 dny. I tak je to skvělý čas. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v balíčku nenalezl levnější italské náhrady, ale originální německá ložiska. Myslím si, že pan Krakovský celkově na tomto obchodu nemohl nic vydělat, možná byl i v mínusu. Ale já smekám nad jeho férovostí. Sám bych jednal podobně, ale kolik takto poctivých lidí dnes je? Originály ložisek jsou zpracováním a celkově kvalitou úplně někde jinde než náhrady z druhovýroby. Opravdu neváhejte si připlatit a kupte rovnou ta ložiska, která do pračky patří. Ušetříte si spoustu nervů i času. S novými originálními ložisky už pračka šlape jak má. Pan Krakovský mi na mou žádost včera v noci poradil s výběrem nové pračky (pro případ, že by se ta moje opravovaná nakonec přece jen porouchala). Ještě jednou děkuji a panu Krakovskému tímto vyjadřuji nejhlubší vděk a úctu. Ať se Vám daří a ať je do budoucna ve společnosti více tak férových a ochotných lidí, jako jste Vy! S přáním všeho dobrého Bohumil Kuželka

 10. Arpád Kiss

  Ďakujem pekne za rýchle dodanie náhradných dielov. Ste super,som veľmi spokojný s vami.Prajem pekný deň. Kiss

 11. Slavka Tomková

  Seriózny prístup, zasielkovňa balíček zapotrošila, pán Krakovský obratom poslal súčiastku ešte raz a chvalabohu bojler už funguje. Ešte raz veľká vďaka.

 12. Tu by sa mohli podaktorí prevádzkovatelia internetového obchodu učiť – serióznosť, poradenstvo, rýchlosť, komunikácia. Pán opravár ráta s tým, že sme z veľkej časti laici, amatéri, a tak neváha poradiť aj vo veciach, ktoré sú pre odborníka samozrejmé.
  Menil som príruby bubna na Whirpool práčke a aj vďaka videu to bola zaujímavá a zvládnuteľná robota. Zaujímavé to bolo preto, že sa jasne po otvorení nádržky a vybratí bubna ukázalo, kde sú konštrukčné slabiny starších práčok.

  1. Pridám ešte radu pre laika, amatéra… menil som aj uhlíky na Whirlpool AWE – po 10 rokoch ozaj intenzívneho prania boli ešte na úrovni 15 mm, zjazdené pravý aj ĺavý jednako – čo si myslím je úspech , že toľko vydržali.

   Ale možno aj iných domácich majstrov prekvapí ako mňa, že z výroby sú uhlíky zaistené proti vysunutiu takým tenkým plastovým zobáčikom, ten je samozrejme potrebné pred montážou odcviknúť a uhlík sa vysunie.
   Treba vytiahnuť motor (zoberte nejaké jednorázové rukavice, pretože od uhlíkového prachu je to všade čierne ako v komíne), pripravte si nové plastové sťahovačky, stačia najmenšie, pretože musíte precvikať tie, ktoré držia ochranný plastový kryt zozadu motora a kabeláž, a po montáži uhlíkov ich nahradiť.
   Vytiahnuť fastony (autokontakty) zo starých uhlíkov, po montáži ich nasuniete do nových. Uhlíky majú úkos, treba ich namontovať tak, aby ležali celou plochou na komutátore (to je na starších komutátorových motoroch tá vec, čo má na ose lamely, na ktorých jazdia uhlíky). Oplatí sa lekárenským liehom (iba lieh, žiadny benzín, acetón a pod. !!) pretrieť komutátor, pretože býva zbabraný uhlíkovým prachom.
   Pokiaľ nemáte istotu, do akej polohy dať uhlíky, zopakujte uloženie úkosu tak, ako bolo na starom vybratom uhlíku. Namontujte motor s uhlíkmi a plastovou ochranou, okrem šroubu (oplatí sa potrieť modrým lepidlom na závity) musíte motor nasunúť aj do čapov (bez šroubov), plastovou sťahovačkou upevnite kabeláž tak, ako bola a je to. Bude to rýchlejšie, ako som to písal…

 13. Dr. Erik Wiliemsz

  Perfektný obchod, super a veľmi ochotný majiteľ, vysoká flexibilita a profesionalita, som nadmieru spokojný a vrelo odporúčam.

  S pozdravom Erik.

 14. Dobrý deň.

  Objednával som náhradné diely na práčku.Náhradné diely doručené expresne, všetko čo som potreboval som zohnal.
  Som veľmi spokojný aj s komunikaciou s panom majiteľom.
  *****

  1. Anton Kozoň

   Som veľmi spokojný s obchodom. Čerpadlo do práčky objednané v stredu okolo obeda, v štvrtok doobeda ho máme doma. Rýchla výmena a práčka fičí ako nová. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.
   Anton

 15. Objednaný prepínač do šporáka včera, dnes expresne doručené dopoludnia. Naozaj zriedkavá rýchlosť dodania objednávky a skvelé ceny oproti mnohým inými dodávateľmi.
  Srdečná vďaka
  Čóry Július

 16. Tovar rýchlo dodaný.Skvela komunikácia aj poradenie.Môžem len odporučiť.Pračka funguje no dúfam, že ak dlho bude .Želam veľa úspechov a spokojných zákazníkov.Prajem všetko dobré.Anna

 17. Málokdy a málokde se setkávám s takovou ochotou a profesionalitou a expresním vyřízením opravy. Patří Vám velké poděkování.

 18. Profesionálna pomoc, ochota pri komunikácii a rýchle dodanie ohrievacieho telesa do umývačky. Je namontované a umývačka funguje.
  Vďaka.
  Určite odporúčam využívať takého služby.

 19. Ďakujem veľmi pekne čerpadlo prišlo už vymenené a práčka perie ako predtým. Ešte raz vďaka aj za rýchle dodanie. Pekný deň Slávka

 20. 100% spokojnosť, rýchla odpoveď na otázky mailom, pán poradí, rýchle vybavenie objednávky. Vo štvrtok o 9:30 objednané a v piatok o 12:10 prichystané na vydajnom mieste (zasielkovnou) Obchod odporúčam.

  1. Celková spokojnosť. Dobré poradenstvo a rýchle dodanie požadovaných náhradných dielov Dvierok na pracku odporúčam max spokojnosť

 21. Celková spokojnosť. Dobré poradenstvo a rýchle dodanie požadovaných náhradných dielov (konkrétne som potreboval tlmiče a uhlíky na práčku Candy).

 22. Dušan Stropkov

  Rychle dodanie tovaru na pracku Electrolux-loziska ako aj poradenstvo.Maximalna spokojnost len chvalim a dakujem.

 23. Velmi dobra skusenost. Pan predajca mi odpovedal na moju otazku ohladne kompatibility dielu dokonca pocas vikendu, hned v pondelok sa vsetko vybavilo a na druhy den pracka uz dobiehala resty 😀

 24. Náhradný diel na rúru na pečenie prišiel na druhý deň, pán na tel. ochotný, spokojnosť, služby využijem aj v budúcnosti, odporučím aj svojim známym.

 25. Objednal som 2x loziskovy dom do pracky Electrolux. Na druhy den som ich mal a vymenil. Super. Som nadmieru spokojny.

 26. …aj ked mi to pride ako nosenie dreva do lesa, kedze tu nenajdeme jedinu negativnu recenziu, pridavam sa k mnozine spokojnych zakaznikov

  Zdeno Svatoš

  1. Maximálna spokojnosť,mailova komunikácia na výbornú,pán poradil presne to čo som potreboval,objednané včera,dnes doručené,niet čo dodať, ĎAKUJEM.

 27. Absolútna bomba, super rýchla jednoduchá komunikácia, zaslaná info, čo potrebujem a k tomu štítok práčky, na druhý deň tovar doručený kuriérom, klobúk hore…

 28. Pomoc pri hladani spravnych uhlikov, odpoved prisla aj cez vikend. V pondelok objednane, v utorok dodane a pracka perie. Jednoduchost, rychlost, spokojnost. Skoda ze som toho nepotreboval kupit viac 🙂 . Dakujem.

 29. Veľmi ústretové a rýchle vybavenie a dodanie náhradných dielov / košov do umývačky riadu . Perfektná komunikácia. Môžem len odporúčať.
  Ďakujem

 30. Tomas Pataki

  5* – za den mi prisiel náhrada Rebro bubna Indesit AVL
  Vhodné na typy mozte doplnit aj: Indesit IWE 5125 EU
  podla fotky som sa presvedcil ze by to mal byt ok a tak sa aj stalo. Dakujem!

 31. Veľká ochota poradiť.
  Aj pre jednoduchého užívateľa zrozumiteľná komunikácia.
  Rýchle vybavenie a doručenie súčiastky.
  Ďakujem.

 32. Som veľmi spokojný so sortimentom , expresnou dodávkou a ochotou zo strany dodávateľa. Vrele odporúčam aj iným odberateľom. Ďakujem pekne

 33. Ústretovosť, poradenie, rýchla doprava (na druhý deň doma) S obchodom som veľmi spokojný, doporučujem. Ďakujem Peter

 34. Josef Štěpán

  Sháněl jsem náhradní díly na starší pračku Ignis, vyřízení objednávky bylo rychlé, bez problémů.
  Zvolená doprava skvělá.
  Protože jsem nahrazoval hlavní vypínač ze strany obchodu jsem dostal i plánek s popisem jak to udělat.
  Veliká ochota a rychlé jednání… mohu všem jen doporučit !!!
  Ještě jednou veliké díky.
  Josef Štěpán

  1. Veľmi milý pán. Ochotný odpovedat aj cez víkend. Tovar na druhý deň dodaný Upozornil,že som tovar objednala 2× a samozrejme vratil peniaze. Veľmi veľká spokojnosť. Vrelo odporúčam.

  2. Pavlína Masaryková

   Objednala som náhradné diely na práčku , diely boli na druhý deň odoslané a doručené, pred doručenim mi este volali a overovali či som som si objednala správny diel , pán bol milý a ústretový. Objednávala som si už 3x a vždy bolo všetko v najlepšom poriadku, náhradné diely aj ochota poradiť a pomôcť, som veľmi spokojná s firmou.
   Všetkým môžem firmu doporučiť

   ĎAKUJEM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Nákupný košík
Návrat hore